Dopravní informace a parking

Dopravní informace a parking

UPOZORNĚNÍ NA UZAVÍRKU ČÁSTI ULICE POLITICKÝCH VĚZŇŮ

Z důvodu konání 15. městských slavností bude od pátku 17. 5. od 9 hodin do neděle 19. 5. do 15 hodin uzavřena část ulice Politických vězňů ve Slaném. Dopravní situaci si prohlédněte na mapce „Plán uzavírky“, která je uvedena níže.

HISTORICKÝ PRŮVOD MĚSTEM

V sobotu 18. 5 bude od 10 do 12.30 hodin procházet městem historický průvod, jehož trasa je na přiložené mapce „Historický průvod“. Upozorňujeme na možné dopravní komplikace a zdržení z důvodu zastavení dopravy v místě aktuálního pohybu průvodu.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA NA MĚSTSKÉ SLAVNOSTI

Na městské slavnosti je v sobotu 18. 5. 2013 zajištěna zdarma smluvní autobusová doprava. Vyjíždět bude v 11.30, 13.30 a 15.00 ze zastávky MHD U Stadionu a pokračuje zastávkami MHD:

Mírová–Sídliště ČKD–Sídliště–P. Hrubého–Arbesova–Tomanova–Dražkovická– Sokolovna–Šultysova–Aut. nádraží–Hotel Praha a končí na Hájích u areálu firmy Mitsubishi

PARKOVIŠTĚ PRO ÚČASTNÍKY SLAVNOSTÍ

V sobotu 18. 5. bude pro návštěvníky slavností vyhrazeno parkoviště v ulici Politických věznů před areálem firmy Energie – stavební a báňská a.s. (Politických vězňů 1337). K parkovišti se dostanete odbočením z ulice Nosačická do ulice Politických vězňů podél areálu firmy EPCE v Průmyslové zóně sever. Podrobněji se můžete podívat na mapku „Rozmístění programu“.

Plán uzavírky
Plán uzavírky

Historický průvod
Historický průvod

Rozmístění programu
Rozmístění programu

^ na začátek stránky